MIDHAGE kvaliteetsed teemantlõike- ja lihvkettad

LÕIKEKETTAD

  • Universaal- või spetslõikeketas

Kui lõikate tüüpilisi ehitusmaterjale nagu betoon ja müüritised, sobib neile kvaliteetne universaalne ketas. Hea kvaliteediga ketas töötab samuti ka tugevamates materjalides nagu graniit. Abrasiivsemates materjalides nagu asfalt, lõikab universaalne ketas hästi, kuid kulub tunduvalt kiiremini.

Suuremate või korduvate tööde jaoks tuleks kindlasti valida juba spetsiaalketas. Kindlasti tuleks valida õige ketas keraamika jaoks, et ei tekiks nn. rebitud serva.

  • Kvaliteet ja hinnatase

Meie tootevalikus on erineva kvaliteedi- ja hinnatasemega teemantkettaid.  Väiksemate tööde tarvis piisab odavamast kettast, kuid professionaalseks kasutamiseks soovitame ikkagi kvaliteetsemat ketast, mis tagab kiirema lõikamiskiiruse ja pikema eluea.

  • Kuiv või märglõikus?   

Teemantkettad, mis võimaldavad kuivalt lõikamist, on mõeldud kasutamiseks tööriistadel nagu nurk-lihvijad, ketaslõikurid, lauasaed. Kui on võimalik ja ohutu kasutada lõikamisel ka vett, pikendab see ketta eluiga, kiirendab lõikamist ning on ka tolmuvaba.Spetsiaalselt märglõikamiseks mõeldud ketastega tohib lõigata vaid tööriistadega, mis on varustatud automaatse jahutusvee etteande süsteemiga kuna nendel ketastel on segmendid joodetud ning ei talu ülekuumenemist.

Vaata Uudistoodete alt universaalset, proffidele (päästjad, lammutajad jne.) mõeldud lõikeketast Diamond X.

LIHVKETTAD

  • Betoon või kivi?

Meie teemantlihvkettad jagunevad rühmadesse kuigi betoonile sobiv lihvketas toimib ka hästi kivil. Vältige vaid tööriista ülekuumenemist.

  • Tolmu vältimine

Parim moodus tolmu vältimiseks lihvimisel on kasutada spetsiaalset tolmuimejat. Alati peab töötaja kasutama tolmumaski, et kaitsta oma tervist.

Ohutus

Järgige alati tööriista ohutusnõudeid. Lõikamisel ja lihvimisel kasutage alati turvavarustust – tolmumask, kaitseprillid, kõrvakaitsmed ja turvariietus. Vältige tööriista ülekuumenemist ja puhastage see regulaarselt tolmust. Ärge kasutage lihvimisel liigset jõudu.

Allolevatel linkidel pisut täpsemalt ↓
Midhage teemantlõikekettad
Midhage teemantlihvkettad
Midhage kataloog 2015