Meist

Rutwol Kaubandus OÜ  meeskonna ajalugu ulatub aastasse 1993 kui alustati Eestis esimesena  kvaliteetsete naela – ja klambripüstolite ning kinnitusvahendite  tutvustamise, müügi ning hooldusega. Praktiliselt kohe  lisandusid tootevalikusse ka kvaliteetsed betoonivalutarvikud, betoonitööriistad ja teemantkettad.

Meie tootevalik täieneb jätkuvalt, lähtudes nii koostööpartnerite kauasest kogemusest kui ka kindlasti kohapealsest nõudlusest. Võime kindlalt öelda, et selle ajaga on kõrva taha jäänud nii mõnigi tarkustera ja tekkinud suur kogemus, mida oleme lahkesti nõus jagama kõigi oma praeguste kui ka tulevaste klientidega.

Rutwol Kaubandus OÜ klientideks on kaubaaluste tootjad ja remontijad, puitpakendite tootjad, mööblitootjad, akende- ja uste tootjad, pakendajad, betooniga tegelevad firmad, ehitusfirmad ja ehitusmaterjalide müüjad.

Meie head kvaliteeti iseloomustavad  põhjalikud teadmised meil pakutavatest toodetest, korralik laoseis, kiired tarned ja toredad kliendid ning koostööpartnerid. Moto – Ära otsi vabandusi vaid lahendusi ning pea ka vanasõna meeles! Kui meile külla tulete, on kohv alati ootamas!